Przejdź do głównej zawartości

Lalaloopsy dla Maddie

Coś chyba ostatnio rozpieszczam moją kapeluszniczkę... Nie wiem. W każdym razie wczoraj razem z Iki, Amy (moją siostrą) oraz Shiro (bratem Iki) poszłam po lalkę dla Maddie! Mam wrażenie że zbyt poważnie traktuję moje lalki - bo wszyscy zrozumieją jeśli ktoś kupi lalką dla Pullipki, ale zwykłej Everce to już nie można. No ale cóż! Ja swoje lalki traktuję niemal jak Pullip i BĘDĘ im kupować lalki. Kropka.

No ale się już nie rozpisuję. Macie więc Maddie!


Maddie: *mruczy coś pod nosem*
Shy: Ekhem... Maddie?

 
Maddiee: O, hej Tenshi! O co chodzi?
 Shy: Mam coś dla ciebie...


Maddie: Lalaloopsy!!! Dziękidziękidziękidziękidziękidzięki!!!!!!!!!!
Shy: Spokojnie! Możesz ją odpakować.

 


Maddie: Jestjestjestjestjest!!!!


Maddie: Jaka ona śliczna!!!


Maddie: Prawda że jest śliczna? Prawda Raven?
Raven: Prawda, prawda...

 
Maddie: *do lalki* Uśmiechnij do zdjęcia!


Maddie: Hej, Aiko! Choć do mnie!

 

Maddie: Spójrz! Mam nową lalkę!
Aiko: Coo?! Mam dość!!! Maddie i Ashlynn mają najlepiej! Nie dość że jadą z wami na wakacje, to jeszcze dostają nowe stroje i zabawki!!! STRAJKUJĘ!!!

 
Maddie: Okeeej...

 
Maddie: No to poza zestrajkowaną Aiko mamy jeden problem. Jakie dać jej imię?

 Strasznie przepraszam za jakość zdjęć. Nie wiem dlaczego są takie niewyraźne... Ale musicie przyznać że razem słodko wyglądają! 
Dobra, teraz kilka zdjęć bonusowych:  
 Maddie na czerwonym tle z białymi kropkami. Chyba lubię to połączenie!


Cała czterna piętnastka! Lalki w kolejności najstarsze na górze, najmłodsze na dole. Jest tu też Hunter bo przez ostatni tydzień był u nas.


No i moje ulubione zdjęcia! Bliżniaczki z zamienionymi ubrankami!


O ile Poppy wygląda w miarę, w miarę...


... to Holly jest przesłodka! To chyba przez fryzurę...A tak w ogóle to życzę wszystkim wspaniałych wakacji!!! Dużo słońca (no chyba że chcecie deszcz lub śnieg), niezbyt męczących podróży, zobaczenia wielu ciekawych miejsc oraz dużo, dużo odpoczynku!!! Wielu inspiracji i energii do uczenia się po powrocie do szkoły (to w ogóle możliwe XD?)!!!
Życzy,
Tenshi (i prawdopodobnie też Iki, ale pewna nie jestem)

Do napisania!!!

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

My New Asian Love - A Few Words About Korea ♡ (part 1/2)

Annyong~! Witajcie w nowym poście po kolejnej dłuższej przerwie ^-^ W poprzednim wpisie obiecałam Wam rozpiskę o k-popie i ogólnie Korei, czyli tematach bardzo gorących dla mnie ostatnimi czasy. Chciałam podzielić się z Wami tym w taki sposób, aby zachęcić Was do koreańskiej muzyki i kultury, tak jak jakiś czas temu zachęcono mnie, a że z początku nie miałam pojęcia jak się do tego zabrać zajęło mi to trochę dłuższą chwilę... ^^" Wracam jednak dzisiaj z pełnoprawnym postem na temat Korei! //Edit while writing #1: Heh, post wyszedł trochę bardzo dłuższy niż się spodziewałam, a i temat nietypowy dla tego bloga, więc nie zdziwię się jeśli większość zdecyduje się go pominąć ^^" Pisałam go w sumie najbardziej dla siebie, nie mniej byłabym bardzo szczęśliwa gdyby ktoś to przeczytał albo nawet zainteresował k-popem po przeczytaniu *-*// 
//Edit while writing #2: Ok, post wyszedł napraaawdę dłuższy, dlatego podzieliłam go Wam na części ^-^ Enjoy!//
1. Czym właściwie jest K-POP?
Rzeczo…

Victorian Morning

Annyong~! Witajcie ponownie po 27 dniach! Tak, ponownie mnie trochę nie było, ale dzisiejszy dzień w końcu mnie zmotywował i przychodzę do Was z ostatnią wakacyjną sesją ^^ Jestem z niej bardzo dumna i naprawdę wiele zdjęć mi się podoba, więc będziecie mieć na co popatrzeć... c: Bez zbędnego przedłużania, zapraszam~

Something about these months

O Boże. Nie było tutaj postów przez dwa miesiące. DWA MIESIĄCE. A teraz ja się pytam: kiedy to się stało, hm?! O Boże. A tak w ogóle to hej, cześć, witajcie, czy coś tam innego. Tęskniliście? ♥ Jak by Wam to wszystko wytłumaczyć? Może zacznijmy od jednego: przepraszam. Strasznie przepraszam. Ale naprawdę mam usprawiedliwienie - szkoła! Zaczęłam gimnazjum i, egh, trochę czasu mi zajęło przystosowanie się do gimnazjalnego rytmu. Duże trochę. Nawet bardzo duże trochę. To też nie tak, że nic w tym czasie nie robiłam. W prawie każdy weekend siadałam i starałam się napisać chociaż trochę. Chciałam opublikować rozpiskę z Anglii, zamiast tego macie to. Moje przeprosiny. Ale teraz wracam, naprawdę! Postaram się dodawać posty co dwa tygodnie, w piątek, sobotę lub niedzielę. Wiem, to nie tak często jak kiedyś. Ale hej, to tylko początek! Z czasem postaram się pisać jeden tygodniowo, a może i więcej? Kto wie, kto wie... Także w najbliższym czasie postaram się dodać rozpiską angielską. Zastanawia…