Przejdź do głównej zawartości

Lalaloopsy dla Maddie

Coś chyba ostatnio rozpieszczam moją kapeluszniczkę... Nie wiem. W każdym razie wczoraj razem z Iki, Amy (moją siostrą) oraz Shiro (bratem Iki) poszłam po lalkę dla Maddie! Mam wrażenie że zbyt poważnie traktuję moje lalki - bo wszyscy zrozumieją jeśli ktoś kupi lalką dla Pullipki, ale zwykłej Everce to już nie można. No ale cóż! Ja swoje lalki traktuję niemal jak Pullip i BĘDĘ im kupować lalki. Kropka.

No ale się już nie rozpisuję. Macie więc Maddie!


Maddie: *mruczy coś pod nosem*
Shy: Ekhem... Maddie?

 
Maddiee: O, hej Tenshi! O co chodzi?
 Shy: Mam coś dla ciebie...


Maddie: Lalaloopsy!!! Dziękidziękidziękidziękidziękidzięki!!!!!!!!!!
Shy: Spokojnie! Możesz ją odpakować.

 


Maddie: Jestjestjestjestjest!!!!


Maddie: Jaka ona śliczna!!!


Maddie: Prawda że jest śliczna? Prawda Raven?
Raven: Prawda, prawda...

 
Maddie: *do lalki* Uśmiechnij do zdjęcia!


Maddie: Hej, Aiko! Choć do mnie!

 

Maddie: Spójrz! Mam nową lalkę!
Aiko: Coo?! Mam dość!!! Maddie i Ashlynn mają najlepiej! Nie dość że jadą z wami na wakacje, to jeszcze dostają nowe stroje i zabawki!!! STRAJKUJĘ!!!

 
Maddie: Okeeej...

 
Maddie: No to poza zestrajkowaną Aiko mamy jeden problem. Jakie dać jej imię?

 Strasznie przepraszam za jakość zdjęć. Nie wiem dlaczego są takie niewyraźne... Ale musicie przyznać że razem słodko wyglądają! 
Dobra, teraz kilka zdjęć bonusowych:  
 Maddie na czerwonym tle z białymi kropkami. Chyba lubię to połączenie!


Cała czterna piętnastka! Lalki w kolejności najstarsze na górze, najmłodsze na dole. Jest tu też Hunter bo przez ostatni tydzień był u nas.


No i moje ulubione zdjęcia! Bliżniaczki z zamienionymi ubrankami!


O ile Poppy wygląda w miarę, w miarę...


... to Holly jest przesłodka! To chyba przez fryzurę...A tak w ogóle to życzę wszystkim wspaniałych wakacji!!! Dużo słońca (no chyba że chcecie deszcz lub śnieg), niezbyt męczących podróży, zobaczenia wielu ciekawych miejsc oraz dużo, dużo odpoczynku!!! Wielu inspiracji i energii do uczenia się po powrocie do szkoły (to w ogóle możliwe XD?)!!!
Życzy,
Tenshi (i prawdopodobnie też Iki, ale pewna nie jestem)

Do napisania!!!

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Every End Is a New Beginning

Tak, to nie będzie wesoły post. Przepraszam 💔
Takie rzeczy zawsze ciężko jest zacząć.
Z początku wcale nie chciałam by do tego doszło. Miałam nadzieję że jeszcze znajdę w sobie motywację.
Później chciałam jeszcze trochę to pociągnąć. Planować, ale nie mówić oficjalnie.
Ale wiem, że jest jeszcze kilka osób które naprawdę to czytają i czekają na nowe posty. A ja naprawdę nie jestem w stanie Was okłamywać.
To że nie mam siły, czasu i chęci na bloga widać było już od dawna.
Posty pojawiały się rzadko, nie były szczególnie interesujące i w większości składały się z moich przeprosin i depresyjnych tekstów. Nie były one przyjemne ani dla Was, ani dla mnie.
I dlatego jesteśmy tu gdzie jesteśmy: oficjalnie ogłaszam śmierć Our Little World.
Niech jeszcze ktoś mi powie że się tego nie spodziewał.
To było pewne.
Ale nawet mnie to trochę boli.
Nie oznacza to jednak  że zostawiam go od tak w tej chwili.
Chcę go jeszcze trochę ogarnąć, pokazać ostateczną przemianę moich lalek i w gruncie rzeczy mn…

My New Asian Love - A Few Words About Korea ♡ (part 1/2)

Annyong~! Witajcie w nowym poście po kolejnej dłuższej przerwie ^-^ W poprzednim wpisie obiecałam Wam rozpiskę o k-popie i ogólnie Korei, czyli tematach bardzo gorących dla mnie ostatnimi czasy. Chciałam podzielić się z Wami tym w taki sposób, aby zachęcić Was do koreańskiej muzyki i kultury, tak jak jakiś czas temu zachęcono mnie, a że z początku nie miałam pojęcia jak się do tego zabrać zajęło mi to trochę dłuższą chwilę... ^^" Wracam jednak dzisiaj z pełnoprawnym postem na temat Korei! //Edit while writing #1: Heh, post wyszedł trochę bardzo dłuższy niż się spodziewałam, a i temat nietypowy dla tego bloga, więc nie zdziwię się jeśli większość zdecyduje się go pominąć ^^" Pisałam go w sumie najbardziej dla siebie, nie mniej byłabym bardzo szczęśliwa gdyby ktoś to przeczytał albo nawet zainteresował k-popem po przeczytaniu *-*// 
//Edit while writing #2: Ok, post wyszedł napraaawdę dłuższy, dlatego podzieliłam go Wam na części ^-^ Enjoy!//
1. Czym właściwie jest K-POP?
Rzeczo…

New Life Project #0

Hello~ Jak tam mija Wam pierwszy tydzień wakacji? Cieszycie się z końca roku szkolnego? Świadectwa z paskiem? I czy jeszcze komuś poza mną wydaje się że ten rok minął trzy rzy szybciej niż powinien...? ;-; Dzisiaj tylko taki krótki post wstępny, wiem że znowu trochę mnie nie było ale nic nie poradzę. Nie jestem niestety systematyczna. Od jakiegoś czasu próbuję tchnąć w to miejsce nowe życie, może wychodzi mi dosyć powolnie, ale się staram. W najbliższych miesiącach czeka nas dużo zmian wprowadzanych raczej drobnymi kroczkami więc nie zdziwcie się gdy blog zacznie się drastycznie zmieniać ^^" Ale dziś jeszcze nie o tym. Okej, przyznaję, zaniedbałam lalki. Naprawdę je zaniedbałam. K-pop całkowicie mnie pochłonął, a moi idole stali się głównym obiektem zainteresowań. Nie oznacza to jednak, że rezygnuję z lalkowej pasji i planuję sprzedać/wyrzucić/oddać moje panienki i moich panów. Chcę się nimi zająć. Dlatego postanowiłam rozpocząć "New Life Project". W kolejności od najs…